Menu

TZB Zahradní gril na dřevěné uhlí CARBON černý

2 895 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Objevte jedinečný zážitek z grilování s naším zahradním grilem na dřevěné uhlí CARBON v elegantní černé barvě. Tento robustní gril, vyrobený z odolné oceli s práškovým nástřikem, přináší nejen dlouhou životnost, ale i moderní... Celý popis

Informace o produktu TZB Zahradní gril na dřevěné uhlí CARBON černý

Na níže uvedených eshopech se prodává TZB Zahradní gril na dřevěné uhlí CARBON černý a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají TZB Zahradní gril na dřevěné uhlí CARBON černý v akci?


2 895 Kč



Produkt TZB Zahradní gril na dřevěné uhlí CARBON černý z kategorie Grily si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Houseland.cz za cenu 2 895 Kč.

Informace o TZB Zahradní gril na dřevěné uhlí CARBON černý


Objevte jedinečný zážitek z grilování s naším zahradním grilem na dřevěné uhlí CARBON v elegantní černé barvě. Tento robustní gril, vyrobený z odolné oceli s práškovým nástřikem, přináší nejen dlouhou životnost, ale i moderní vzhled, který ozdobí každou zahradu či terasu. Velký pochromovaný gril a prostorná ohřívací police nabízejí dostatek prostoru pro přípravu různých lahůdek, což činí tento gril ideálním pro setkání s rodinou a přáteli. Jednou z hlavních předností grilu je vestavěný teploměr, který umožňuje přesné sledování teploty až do 430°C, což je klíčové pro dokonalé výsledky grilování. Díky otvorům pro regulaci vzduchu, které zajišťují optimální teplotu, se vaše pokrmy vždy podaří na jedničku. Ergonomické rukojeti na víku a tácu zajišťují pohodlné ovládání grilu, zatímco vestavěný otvírák na láhve přidává na praktičnosti, umožňující osvěžení během grilování. Gril je také vybaven revizními dvířky, která usnadňují přidávání briket, aniž byste museli zvedat celý kryt. Vyjímatelný popelník ve formě zásuvky zaručuje snadné a rychlé čištění grilu, což oceníte po každé grilovací seanci. Nastavení výšky topeniště pomocí rukojeti umožňuje pohodlné přizpůsobení grilu vašim potřebám, přičemž tři úrovně výšky poskytují maximální flexibilitu. Mobilitu grilu zajišťují kolečka, která umožňují snadnou přepravu, zatímco prostorná spodní police poskytuje další prostor pro uložení grilovacího příslušenství. Dvě boční police pak nabízejí praktické místo pro přípravu a skladování potravin, čímž zvyšují pohodlí při grilování. Ohniště s otvory pro popel zajišťuje efektivní odstraňování popela, což usnadňuje čištění a údržbu grilu. Silné panty víka pak zaručují odolnost a bezpečnost používání, což zvyšuje celkovou spolehlivost tohoto výjimečného zařízení. Tradiční grilování na dřevěném uhlí dodává pokrmům jedinečnou chuť, kterou moderní plynové či elektrické grily nemohou nabídnout. Díky přesné regulaci teploty a proudění vzduchu dosáhnete vždy optimálních výsledků, ať už grilujete maso, ryby či zeleninu. Specifikace produktu: Vestavný teploměr Praktická kolečka Typ grilu: dřevěné uhlí Vyjímatelný popelník Nastavení výšky krbu Rozměry: Výška: 95 cm Šířka: 109 cm Hloubka: 33 cm Gril: 45x30 cm Ohřívací mřížka: 39x20 cm Police: 33x30 cm Kolečka: 15 cm

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
2 895

Často kladené otázky k TZB Zahradní gril na dřevěné uhlí CARBON černý


❓ Kolik stojí TZB Zahradní gril na dřevěné uhlí CARBON černý?

Produkt TZB Zahradní gril na dřevěné uhlí CARBON černý můžete zakoupit již od 2 895Kč v eshopu Houseland.cz

❓ Kde koupit TZB Zahradní gril na dřevěné uhlí CARBON černý?

Produkt TZB Zahradní gril na dřevěné uhlí CARBON černý si můžete zakoupit například v eshopu Houseland.cz

❓ Je TZB Zahradní gril na dřevěné uhlí CARBON černý skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají TZB Zahradní gril na dřevěné uhlí CARBON černý skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Houseland.cz


Vyhledávejte další grily podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší grily.

Dále pro Vás máme dům a zahrada zahrada grily podle ceny


Hledáte další výrobky od značky tzb?


Od značky tzb máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od tzb.