Menu

Topné těleso 850 W Zanussi ZCC5061 horní bez grilu

1 600 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Topná tyč horní, náhradní díl sporáku Náhradní topné těleso 3427512235 horní 850W pro sporáky Aeg, Electrolux, Faure, Zanussi. Topná tyč je určena do sporáku Zanussi ZCC 5061 a dalších. Parametry topného tělesa: značka spotřebiče... Celý popis

Informace o produktu Topné těleso 850 W Zanussi ZCC5061 horní bez grilu

Na níže uvedených eshopech se prodává Topné těleso 850 W Zanussi ZCC5061 horní bez grilu a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Topné těleso 850 W Zanussi ZCC5061 horní bez grilu v akci?


1 600 Kč



Produkt Topné těleso 850 W Zanussi ZCC5061 horní bez grilu z kategorie Pečicí trouby si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Ame.cz za cenu 1 600 Kč.

Informace o Topné těleso 850 W Zanussi ZCC5061 horní bez grilu


Topná tyč horní, náhradní díl sporáku Náhradní topné těleso 3427512235 horní 850W pro sporáky Aeg, Electrolux, Faure, Zanussi. Topná tyč je určena do sporáku Zanussi ZCC 5061 a dalších. Parametry topného tělesa: značka spotřebiče topného tělesa: Zanussi pozice topného tělesa: horní bez grilu příkon topného tělesa: 850W ( 0,85 kW ) napětí topné spirály: 230V rozměry topné tyče: 355 x 340mm rozměry příruby: 25 x 120mm rozteč vývodů: 100mm délka vývodů: 15mm PNC / ROK / TYP / ZNAČKA 943265741 20061120 ZCG559NW1 ZANUSSI 943265741 20081024 ZCG559NW1 ZANUSSI 943265741 20090709 ZCG559NW1 ZANUSSI 943265747 20061120 ZCG558NW1 ZANUSSI 943265747 20081024 ZCG558NW1 ZANUSSI 943265750 20070108 ZCM560NW1 ZANUSSI 943265750 20090406 ZCM560NW1 ZANUSSI 943265750 20090701 ZCM560NW1 ZANUSSI 943265752 20070207 ZCM566NW1 ZANUSSI 943265753 20070108 ZCM551NW1 ZANUSSI 943265753 20090402 ZCM551NW1 ZANUSSI 943265753 20090618 ZCM551NW1 ZANUSSI 943265754 20070108 ZCM551NM1 ZANUSSI 943265764 20070108 ZCM566NM1 ZANUSSI 943265766 20070122 ZCG560NW1 ZANUSSI 943265766 20090709 ZCG560NW1 ZANUSSI 943265767 20070122 ZCG557NW1 ZANUSSI 943265767 20070423 ZCG557NW1 ZANUSSI 943265768 20080307 ZCM551NX1 ZANUSSI 943265768 20090402 ZCM551NX1 ZANUSSI 943265768 20090618 ZCM551NX1 ZANUSSI 943265797 20061220 ZCE561NW1 ZANUSSI 943265797 20090619 ZCE561NW1 ZANUSSI 943265878 20091007 ZCM560MW1 ZANUSS 943265915 20100112 ZCG559NW1 ZANUSSI 943265917 20100302 ZCG560NW1 ZANUSSI 943265926 20090506 CGC422W FAURE 943265926 20090930 CGC422W FAURE

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🛒 Obchod
💰 Cena
1 600

Často kladené otázky k Topné těleso 850 W Zanussi ZCC5061 horní bez grilu


❓ Kolik stojí Topné těleso 850 W Zanussi ZCC5061 horní bez grilu?

Produkt Topné těleso 850 W Zanussi ZCC5061 horní bez grilu můžete zakoupit již od 1 600Kč v eshopu Ame.cz

❓ Kde koupit Topné těleso 850 W Zanussi ZCC5061 horní bez grilu?

Produkt Topné těleso 850 W Zanussi ZCC5061 horní bez grilu si můžete zakoupit například v eshopu Ame.cz

❓ Je Topné těleso 850 W Zanussi ZCC5061 horní bez grilu skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Topné těleso 850 W Zanussi ZCC5061 horní bez grilu skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Ame.cz


Vyhledávejte další pečicí trouby podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší pečicí trouby.

Dále pro Vás máme bílé zboží velké spotřebiče pečicí trouby podle ceny