Menu

PE-PO čistič grilů a příslušenství, 500 ml

79 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
PE-PO čistič grilů se svěží citronovou vůní je vysoce účinný prostředek na čištění a odmašťování grilů a grilovacího příslušenství, pečících a opékacích zařízení. Šetrně odstraňuje mastnotu, připálené zbytky... Celý popis

Informace o produktu PE-PO čistič grilů a příslušenství, 500 ml

Na níže uvedených eshopech se prodává PE-PO čistič grilů a příslušenství, 500 ml a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají PE-PO čistič grilů a příslušenství, 500 ml v akci?


79 Kč



Produkt PE-PO čistič grilů a příslušenství, 500 ml z kategorie Čisticí prostředky do koupelny a kuchyně si můžete zakoupit například v internetovém obchodě Bal.cz za cenu 79 Kč.

Informace o PE-PO čistič grilů a příslušenství, 500 ml


PE-PO čistič grilů se svěží citronovou vůní je vysoce účinný prostředek na čištění a odmašťování grilů a grilovacího příslušenství, pečících a opékacích zařízení. Šetrně odstraňuje mastnotu, připálené zbytky a ostatní nečistoty. Vlastnosti PE-PO čističe:

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
79

Často kladené otázky k PE-PO čistič grilů a příslušenství, 500 ml


❓ Kolik stojí PE-PO čistič grilů a příslušenství, 500 ml?

Produkt PE-PO čistič grilů a příslušenství, 500 ml můžete zakoupit již od 79Kč v eshopu Bal.cz

❓ Kde koupit PE-PO čistič grilů a příslušenství, 500 ml?

Produkt PE-PO čistič grilů a příslušenství, 500 ml si můžete zakoupit například v eshopu Bal.cz

❓ Je PE-PO čistič grilů a příslušenství, 500 ml skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají PE-PO čistič grilů a příslušenství, 500 ml skladem. Podívat se můžete třeba na eshop Bal.cz


Vyhledávejte další Čisticí prostředky do koupelny a kuchyně podle ceny


Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii nejlevnejší Čisticí prostředky do koupelny a kuchyně.

Dále pro Vás máme dům a zahrada domácnost Čistící prostředky v domácnosti přípravk podle ceny


Hledáte další výrobky od značky severochema?


Od značky severochema máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od severochema.