Menu

Grilovací špízy Outdoorchef

540 Kč


Hodnocení: ⭐⭐⭐⭐⭐
Sada grilovacích špízů Outdoorchef vyrobených z nerezové oceliVhodné pro všechny modely kotlových grilů Outdoorchef, plynových grilů Australia, grilů Dualchef, ale využijete i doma v trouběPlochý tvar špízu zajistí, že se potraviny... Celý popis

Informace o produktu Grilovací špízy Outdoorchef

Na níže uvedených eshopech se prodává Grilovací špízy Outdoorchef a díky našemu portálu můžete zjistit, kde jej můžete zakoupit nejlevněji.

Kde mají Grilovací špízy Outdoorchef v akci?


540 Kč



Produkt Grilovací špízy Outdoorchef z kategorie si můžete zakoupit například v internetovém obchodě GrilyKrby.cz za cenu 540 Kč.

Informace o Grilovací špízy Outdoorchef


Sada grilovacích špízů Outdoorchef vyrobených z nerezové oceliVhodné pro všechny modely kotlových grilů Outdoorchef, plynových grilů Australia, grilů Dualchef, ale využijete i doma v trouběPlochý tvar špízu zajistí, že se potraviny během grilování na špízu neprotáčíVyrobeny z gastronomické nerezové oceliSada obsahuje 4 kusy špízůDélka špízu 40 cmVhodné k mytí v myčce na nádobí

Informace

✅ Dostupnost
Skladem
⭐ Hodnocení
⭐⭐⭐⭐⭐
🗊 Kategorie
🧵 Výrobce
🛒 Obchod
💰 Cena
540

Často kladené otázky k Grilovací špízy Outdoorchef


❓ Kolik stojí Grilovací špízy Outdoorchef?

Produkt Grilovací špízy Outdoorchef můžete zakoupit již od 540Kč v eshopu GrilyKrby.cz

❓ Kde koupit Grilovací špízy Outdoorchef?

Produkt Grilovací špízy Outdoorchef si můžete zakoupit například v eshopu GrilyKrby.cz

❓ Je Grilovací špízy Outdoorchef skladem?

Na našem webu můžete na naleznout několik eshopů, kde mají Grilovací špízy Outdoorchef skladem. Podívat se můžete třeba na eshop GrilyKrby.cz



Hledáte další výrobky od značky outdoorchef?


Od značky outdoorchef máme v našem katalogu řadu výrobků. Podívejte se na nabídku nejlepších produktů od outdoorchef.